mapa kontakt glowna
index firma oferta partnerzy kontakt
O FIRMIE PDF  | Drukuj |  Email


Firma Truck & Bus Części jest przedsiębiorstwem o charakterze handlowym. Jej zasadnicza działalność opiera się na zaopatrzeniu rynku w części zamienne do pojazdów MAN i Steyr, w formie zarówno detalicznej jak i hurtowej. Wysoko wykwalifikowana kadra firmy, posiadająca rozległe kontakty na terenie całej Europy gwarantuje dostawy części nawet tych „ nieosiągalnych’, w możliwie najkrótszym terminie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zaopatrujemy ich w oryginalne części zamienne MAN® oraz w ich odpowiedniki o porównywalnej jakości, lecz o znacznie korzystniejszej cenie.

Drugi z obszarów działalności to sprzedaż samochodów ciężarowych oraz autobusów. Realizując indywidualne zamówienia klientów spełniamy ich życzenia co z kolei sprawia, że nasi klienci mogą lepiej realizować własną działalność gospodarczą. Ta rozwijająca się część naszej działalności, spotkała się dotychczas z przychylnym przyjęciem klientów, co jest świadectwem naszych kompetencji i odpowiedniego przygotowania.

Globalne spojrzenie na naszą działalność pozwala na stwierdzenie, iż właściciele firmy, patrząc na prowadzoną działalność oczami klienta, doskonale rozumieją jego problemy i właściwie określili kierunki rozwoju przedsiębiorstwa. Naszą misją jest rozwiązywanie problemów klienta, i to właśnie odróżnia nas od naszych konkurentów, których nadrzędnym celem jest tylko generowanie zysków.
 
firmy MAN - STAR TRUCKS Sp. z o.o.           [ POJAZD CIĘŻAROWY, CIĘŻARÓWKA, Man, Star, Trucks, Pojazd Ciężarowy, Ciężarówka, man, star, trucks, pojazd ciężarowy, ciężarówka, MANy, Many, many, STARy, Stary, stary, MEN, Men, men, STARS, Stars, stars ] Volvo Group Iveco Poland - samochody ciężarowe samochody dostawcze serwis Iveco Iveco Daily Stralis Trakker Eurocargo Iveco Poland Iveco Polska DAF Trucks N.V. Scania Poland - HomePage Mercedes-Benz Polska
Copyright by Truck Czesci. Wszelkie prawa zastrzezone.
Projekt i wykonanie: Menar.portfolio